Aukční domy

European Arts Investments
Senovážné náměstí 8, Praha 1

www.europeanarts.cz
info@europeanarts.cz
AUREA Numismatika
Korunní 73, Praha 3

www.aurea.cz
aukce@aurea.cz
1. Art Consulting Praha
Topičův salon, Národní třída 9, Praha 1

www.acb.cz
praha@acb.cz
1. Art Consulting Brno
Dům umění města Brna, Malinovského náměstí 2

www.acb.cz
brno@acb.cz
AAA Antikvity Art Aukce
Vinohradská 38, Praha 2

www.aukcnidum.cz
galerie.aukce@seznam.cz
AAA Antikvity Art Aukce
Jílová 2, Brno

www.aukcnidum.cz
info@aukcnidum.cz
Adolf Loos Apartment and Gallery
U Starého hřbitova 40/6, Praha 1

www.aloos.cz
loos@aloos.cz
ALFILIP auctions
Havlíčkova 12, Český Těšín

www.alfil.cz
alfil@silesnet.cz
Antikvity Praha
Vyšehradská 2, Praha 2

www.antikvity.cz
ppochop@antikvity.cz
Art Invest
Dobrovičova 7, Bratislava

www.artinvest.sk
art@artinvest.sk
Art Mozaika
Politických vězňů 911/8, Praha 1

www.artmozaika.eu
info@artmozaika.eu
Antik MAŠEK
Lidická 47, Karlovy Vary - Drahovice

www.antikmasek.cz
masek.antik@gmail.com
Arthouse Hejtmánek galerie a aukční dům
Krupkovo nám. 3, Praha 6

www.arthousehejtmanek.cz
info@arthousehejtmanek.cz
Aukce Jiří Majer
Klešická 941, 190 16, Praha 9

www.czechstamp.com
aukce@czechstamp.com
Aukční agentura a Antikvariát Prošek
Na Zlatnici 28, Praha 4

www.prosekant.wdr.cz
prosekant@wdr.cz
Aukční dům Sýpka Praha - Brno
Tržiště 3, Praha 1

www.sypka.cz
aukce@sypka.cz
Aukční dům Sýpka Praha - Brno
Údolní 70, Brno

www.sypka.cz
aukce@sypka.cz
Aukční dům Valentinum
Valentinská 7, Praha 1 - Staré Město

www.valentinum.cz
info@valentinum.cz
Aukční dům Zezula
Hlinky 142c, Brno

www.papilio.cz
aukce@papilio.cz
Papilio starožitnosti
Veveří 71, Brno

www.papilio.cz
info@papilio.cz
Burda Auction
Terronská 7, Praha 6

www.burda-auction.com
info@burda-auction.com
Burda Auction
Bohunická 81, Brno

www.burda-auction.com
info@burda-auction.com
Cohn Auction
Dr. Václava Holého 8, Praha 8

www.cohnauction.cz
info@cohn.cz
Dorotheum
Ovocný trh 2/580, Praha 1

www.dorotheum.cz
klient.servis@dorotheum.cz
Darte aukčná spoločnosť
Nižný Hrušov 333

www.dartesro.sk
dartesro@dartesro.sk
Edice parter / Artkunst
Vojtěšská 11, Praha 1

www.artkunst.cz
info@artkunst.cz
Etcetera
Galerie Kvalitář, Senovážné nám. 17, Praha 1

etcetera-auctions.com
info@etcetera-auctions.com
Galerie Arcimboldo
Krupkovo náměstí 3, Praha 6

www.arcimboldo.cz
info@arcimboldo.cz
Galerie Art Praha
Staroměstské naměstí 20/548, Praha 1

www.galerie-art-praha.cz
g.art@volny.cz, neubert@cbox.cz
Galerie DOLMEN
Pštrossova 31, Praha 1

www.galerie-dolmen.cz
slanicay@galerie-dolmen.cz
Galerie DOLMEN
Mariánské n. 61, Uh. Hradiště

www.galerie-dolmen.cz
slanicay@galerie-dolmen.cz
Galerie Kodl
Národní 7, Praha 1

www.galeriekodl.cz
galerie@galeriekodl.cz
Galerie Kotelna
Plynární ulice 1815/1, Říčany u Prahy

www.galeriekotelna.cz
evakocova@mybox.cz
Galerie Peron
U Lužického semináře 12, Praha 1

www.peron.cz
peron@terminal.cz, info@peronproduction.cz
Galerie Pictura
Na Zderaze 6, Praha 2

www.pictura.cz
galerie@pictura.cz
Galerie Vltavín
Masarykovo nábřeží 36, Praha 1
Ostrovní 6, Praha 1

www.auctions-art.cz
info@galerie-vltavin.cz
Orlys Art Auctions
Přemyslova 97/9, Praha 2

www.orlysartauctions.com
info@orlysartauctions.com
Prague Auctions
Voršilská 3, Praha 7

www.pragueactions.com
info@pragueauctions.com
Soga aukčná spoločnosť, s.r.o.
Panská 4, Bratislava

www.soga.sk
soga@soga.sk
Starožitnosti - Galerie USTAR s.r.o.
Rytířská 532/9, Praha 1

www.ustar.cz
antik@ustar.cz
Starožitnosti - Galerie USTAR s.r.o.
Denisova 306/21, Olomouc

www.ustar.cz
antik@ustar.cz
Symposion
Jižní I č. 5/783, Praha 4

www.symposionbooks.com
symposion@symposionbooks.com
Trans Ars
náměstí Přemysla Otakara II. 38, České Budějovice

www.transars.cz
prochazka@transars.cz
White & Weiss
Novosvetská 58, Bratislava

www.whiteweiss.sk
info@whiteweiss.sk

Internetové aukční síně
Aukční Galerie SB-ART
Štěpánská 633/49, Praha 1

www.aukcni-galerie.cz
aukce@aukcni-galerie.cz
eStarožitnosti - internetová aukční síň
Slavíkova 1611/5, Praha 2

www.estarozitnosti.cz
aukce@estarozitnosti.cz
Aukční síň Art-Centrum Antiques
Malé náměstí 14/15, 500 03 Hradec Králové 3

www.art-centrum.com
info@art-centrum.com
Galerie Lazarská
Lazarská 7, Praha 1

www.galerie-lazarska.cz, www.aukce.galerielazarska.cz
info@galerie-lazarska.cz
Galerie Moderna
Masarykovo nábřeží 24, Praha 1

www.galeriemoderna.cz, www.aukcegaleriemoderna.cz
mail@galeriemoderna.cz
Galerie Národní 25
Národní tř. 25, Praha 1

www.galerie-narodni.cz
gn25@galerie-narodni.cz
Obrazy v aukci
Korunní 972/75, Praha 3

www.obrazyvaukci.cz
info@obrazyvaukci.cz
AUKCE OBRAZŮ U NÁRODNÍ GALERIE s.r.o.
Zbraslav, U Národní galerie 469

www.aukceobrazu.eu
galerie@aukceobrazu.eu